Zmien%cc%81 hejtero%cc%81w w ambasadoro%cc%81w

Zmień hejterów w ambasadorów

Zmień hejterów w ambasadorów

Zmien%cc%81 hejtero%cc%81w w ambasadoro%cc%81w
Kiedy spotykasz się z atakiem na ciebie bądź twoją firmę, to pamiętaj, że masz do czynienia z hejterem. Ludzie piękni nie oceniają ludzi pięknych. Ludzie sukcesu innych ludzi sukcesu, i tak dalej. Są też tacy którzy oceniają innych nieustannie.

Jednakże nie musi tak być. możesz wykorzystać tą sytuację i zamienić takiego hejtera w największego ambasadora twojej firmy.

Doceń

Doceń osobę za zażalenie, za to że ma odwage się odezwać i że dla ciebie to ważne i dziekujesz mu za to.

 powiedz że przyjmujesz zażalenie

powiedz, że rozpatrzysz to zażalenie priorytetowo, bo bardzo zależy ci na opini osób które realnie przyczyniają się do rozwoju firmy którą tworzysz.

poproś o fakty

Jednakże poproś o fakty nie opinie. powiedz, że jak ma fakty na temat swojej opini to jak najbardziej to wyróżnisz i zaraz wprowadzisz modyfikację. ale fakty to sa rzeczy które nie podlegają dyskusji. Jeżeli produkt nie działa to nie działa. jeżeli miał być czerwony a jest czarny to jest fakt etc. w innym wypadku to tylko opinia.


poproś o rozwiązanie

poroś o rozwiązanie co dany hejter mógłby zaproponować, możliwe ze da ci swietną wskazówkę a jak nie bedzie wstanie dać rozwiązania to sam sobie odpowie na swoje zażalenie że jest zbędne.

doceń i nagrodź

Jedynak doceń go za starania, za próbę rozwiązania problemu i nagrodź go, dając mu informację że jak znajdzie jakiś błąd bądź jakieś rozwiązanie to wręczysz mu specjalny bon na produkty, usługi w twojej cenie produkcyjnej.

zaproponuj współprace partnerską.

spytaj się go czy może być twoim ekspertem, że jak coś stworzysz nowego to czy może to przetestowac jako jeden z pierwszych i wyrazić swoja opinię, bo dla ciebie opinia ekspercka jest bardzo ważna.

I w ten sposób zyskujesz Ambasadora :) który realnie będzie polecać cię dalej, bo dałeś mu to czego potrzebuje każdy hejter- uznanie.


Materiał przygotował i udostępnił bezpłatnie - Trener sprzedaży

- Mateusz Mrozowski

Przekaż nam swoje uwagi lub zapisz się aby otrzymać więcej informacji.

Szanujemy Twoją prywatność.

Pola oznaczone * są wymagane.

Lorem ipsum dolor sit amet,